Date contact

Ne dedicam clientilor nostri pentru a obtine cea mai buna solutie calitate-pret si cele mai multe beneficii incluse.

Pentru asta va punem la dispozitie cei mai buni manageri din domeniu cu care puteti negocia:

andrei
Andrei Coltea
Manager Vanzari
+40786 116 666
andrei.coltea@brandbe.ro
andrei_coltea@telekom.ro
ambrus
Alexandru Ambrus

Manager Vanzari
+40766 607 752
alexandru.ambrus@brandbe.ro
alexandru_ambrus@telekom.ro
constantinescu
Anamaria Constantinescu
Manager Vanzari
+40766 607 753
anamaria.constantinescu@brandbe.ro
anamaria_constantinescu@telekom.ro
iconaru
Marius Iconaru
Manager Vanzari
+40766 607 758
marius.iconaru@brandbe.ro
marius_iconaru@telekom.ro

 

  0268 476 552
  office@brandbe.ro
  www.brandbe.ro

Formular de contact:

Please leave this field empty.